• Paz. Oca 17th, 2021

BETA MEDYA

ARŞİV-APK-HABER

PAPARA PLAY SOTRE DE KALDIRILDI

TOPLAM GİRİŞ 46 

Yerli Ödeme Aracı Papara’nın Android Uygulaması Google Play’den Kaldırıldı

Yerli Ödeme Aracı Papara'nın Android Uygulaması Google Play'den Kaldırıldı

Yerli ödeme araçlarından bir tanesi olarak hizmet veren Papara’nın mobil uygulaması, Google Play Store’dan kaldırıldı. Konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmezken bazı kullanıcıların son günlerdeki şikayetleri de dikkatlerden kaçmadı.

Türkiye’nin son dönemlerdeki en popüler finans araçlarından bir tanesi olan Papara‘da ilginç bir olay yaşanıyor. Kullanıcılardan gelen bildirimlere göre birkaç gündür para aktarma işlemlerinde çeşitli sorunlar yaşanırken, şimdi Papara’nın mobil uygulaması ortadan kayboldu. iOS kullanıcılarının App Store üzerinden indirebildikleri Papara’ya Google Play Store üzerinden ulaşılamaz oldu.Papara

Papara’ya ait mobil uygulamanın Google Play Store’dan neden kaldırıldığı bilinmiyor. Ayrıca şirket de bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Twitter üzerinden yaptığımız kontrollerde, konuyla ilgili şirkete ulaşan kullanıcılara “Merhaba, teknik ekiplerimize bilgilendirme yapılmıştır. Google Play Store üzerinden uygulamamızı en kısa sürede indirebileceksin. İlgi ve anlayışın için teşekkür ederiz.” denildiğini görüyoruz.

Papara’ya yönelik kullanıcı geri bildirimleri arasında oldukça ilginç iddialar mevcut. Bazı kullanıcılar, para aktarma işlemlerinde sorunlar yaşandığını söylerken bazı kullanıcılar ise hesaplarının askıya alındığını ve mağdur olduklarını belirtiyorlar. Oysa ki yerli bir ödeme sistemi olarak karşımıza çıkan Papara, yaptığı geri ödemeler ve herhangi bir ücret talep etmemesi nedeniyle kullanıcıların favorileri arasına girmeyi başarmıştı.

İşte kullanıcılardan gelen bazı şikayetler

PaparaPaparaPapara

Bu arada, Papara’nın Google Play Store’da artık çalışmayan listemele sayfasına, burada bulunan bağlantıyla ulaşabilirsiniz.

KAYNAK:

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: KOPYALAMA İŞLEMİ DEVREDIŞI REKLAMLARA TIKLAYIP TEKRAR DENEYİNİZ