• Cum. Mar 5th, 2021

BETA MEDYA

ARŞİV-APK-HABER

Autotune PRO APK

elcrezo

Byelcrezo

Ara 30, 2020

TOPLAM GİRİŞ 127 

Ekran Görüntüsü Resmi
Ekran Görüntüsü Resmi
Ekran Görüntüsü Resmi
Ekran Görüntüsü Resmi
Ekran Görüntüsü Resmi
Ekran Görüntüsü Resmi

Hazırlan ve hemen sesinle harikalar yarat! bu şaşırtıcı ”ses kayindirin ve gerçekten müzik ile sesinizi autotune! Müzik ile sesinizi autotune ve ses efektleri! Bu harika mikrofonu kullanın, bazı orijinal ses efektleri ekleyin ve her partiyi sallayın! Telefonunuza ücretsiz olarak ”Autotune Senin Sesin Müzik Ile” yükleyin ve kesinlikle seveceğiniz ses editörünü ve ses değiştiriciyi görün! ”Sesini değiştir” ve arkadaşlarını ara! Auto tune ses değiştirici ile ses filtreleri! Ya da bu ses değiştiriciyi şarkı söylemek için kullanın ve şarkı söylemeye başladığınızda utanmayı bırakın! Şarkıcı sese ve ünlü gibi ses için sesini değiştirin! Bu harika ses filtreleriyle profesyonel bir şarkıcı ya da ”rapper” gibi ses çıkarıyor! Ses kaydedici editörü ve otomatik ayarlayıcı şarkı için! Bu ses için olağanüstü bir değişiklik yapacak ses filtreleri ile bir auto tuning uygulaması! Sanal kayıt stüdyomuza girin, sesinizi kaydedin, benzersiz ses efektleri uygulayın ve gerçek bir profesyonel şarkıcı gibi görünün! şan ses değiştirici sesini değiştirmek için! Bu yüzden tereddüt etmeyi bırak ve Autotune Senin Sesin Müzik Ile!

🎶 auto tune ses değiştirici

Şarkı söylemek için bu otomatik ayarlayıcı ile sesinizi bir şarkıya dönüştürün! Ünlü ses zil sesleri oluşturun, sesinizi değiştirin ve şarkı için bir ses sabitleyicinin tüm ses efektlerini görün! Autotune Senin Sesin Müzik Ile çok sayıda ses filtresine ve efektine sahiptir, yoğun ses efektleri, robot ses efektleri ve daha pek çok farklı ve orijinal kullanabilirsiniz!

🎤 şarkı söylemek için en iyi ses değiştirici

Mikrofon kaydedici uygulamasını deneyin ve bundan sonra her karaoke partisine mutlu bir şekilde gidin! Yeni, değiştirilmiş sesinizle herkesi eğlendirin, robot gibi ses verin, profesyonel gibi şarkı söyleyin ve inanılmaz bir ses montajı oluşturun!

🎶 ses kaydedici ücretsiz

Bu filtreler, otomatik otomatik ayar ve klasik otomatik ayar içeren bir ses kaydedicidir! Sanal bir kayıt stüdyosu ve ses montajlarının dünyasına girin ve kendi sesinizle güzel şarkılar yaratın! Telefonunuzun içinde bir şarkıcı mikrofonu bulundurun ve istediğiniz zaman şarkı söylemekten çekinmeyin!

🎤 ses kaydedici editörü

Şarkı söylemek için bu otomatik tuner kullanımı çok kolay ve basittir – tek yapmanız gereken telefonunuza indirip yüklemek ve kendi normal sesinizi kaydetmek! Ses değiştirme uygulamalarına giriyorsanız, daha fazla bakmayın, bu sizin için doğru olanı!

🎶 ses efektleri uygulaması

Bundan sonra çok sayıda ses filtresi ve efektine göz atabilir ve en çok hoşunuza giden birini seçebilirsiniz! Birden fazla ses efekti seviyorsanız endişelenmeyin, istediğiniz kadar ses değişikliği yapabilirsiniz!

🎤 ses montajı

Autotune Senin Sesin Müzik Ile sesinizi tamamen değiştirebilen bir şarkıcı yapımcısı uygulaması! En sevdiğiniz ünlü bir ses veya hayallerinizdeki bir ses var, şimdi bunu başarmak gerçekten kolay! Bu muhteşem ses düzenleyicisinin biraz yardımı ile her gün inanılmaz geliyor!

🎶 ses efektleri uygulaması

Sesinizi otomatik ayarlamayı bitirdikten sonra, ses montajını telefonunuza kaydedin, arkadaşlarınıza ve ailenize gönderin veya serin bir zil sesi olarak ayarlayın! Komik ses efektleri ekleyebilirsiniz – arkadaşlarınız kesinlikle size inanmayacak!

🎤 Sesinizi morph

Sesini sakla, arkadaşlarınla eğlen ve birlikte gül! Profesyonel şarkı söylemek için bir ses filtresi kullanın, sesinizi otomatik olarak ayarlayın ve yol boyunca eğlenin! Autotune Senin Sesin Müzik Ile sizi tamamen farklı bir kişiye benzeten bir otomatik ayar programıdır! İndirin ve yükleyin ve sihir yaratın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: KOPYALAMA İŞLEMİ DEVREDIŞI REKLAMLARA TIKLAYIP TEKRAR DENEYİNİZ